Laptop Dell Latitude 3510 N017L351015EMEA /i7-10510U/8GB/256GBSSD/15

Laptop Dell Latitude 3510 N017L351015EMEA /i7-10510U/8GB/256GBSSD/15

Laptopy cieszą się coraz większym zainteresowaniem użytkowników, ceniących komfort pracy mobilnej w firmie czy też w domu. Pomimo uniwersalnego zastosowania mobilnych stacji roboczych, wybierany model urządzenia nie powinien być przypadkowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, producenci oferują coraz bardziej zaawansowane technologicznie jednostki sprzętowe. Znajdują one zastosowanie w pracy domowej, a także z powodzeniem są dedykowane do wytężonej pracy w małych firmach i dużych przedsiębiorstwach. Zatem jakiego laptopa kupić?

Zakup laptopa powinien być ukierunkowany na główne potrzeby użytkownika, dlatego jego wybór należy dokładnie przeanalizować. Według ekspertów branży IT do zastosowania domowego należy wybrać laptopa charakteryzującego się przede wszystkim płynnością działania. W przypadku firm stacje robocze powinny być przede wszystkim trwałe w użytkowaniu i wydajne pod względem parametrów technicznych. Wśród ofert sprzedawców sprzętu IT dostępnych jest wiele modeli laptopów, m.in. Laptop Dell Latitude 3510 N017L351015EMEA, który mieści się w czołówce laptopów biznesowych.

Laptop Dell Latitude 3510 N017L351015EMEA – zastosowanie

Laptop Dell Latitude 3510 N017L351015EMEA /i7-10510U/8GB/256GBSSD/15Laptop Dell Latitude 3510 model N017L351015EMEA jest zaawansowaną technologicznie jednostką sprzętową dedykowaną najbardziej wymagającym użytkownikom. To sprzęt, dzięki któremu można odczuć komfort pracy zarówno w aspekcie wydajnościowym, jak i ergonomicznym. Niewielkie wymiary urządzenia połączone z podzespołami charakteryzującymi się wysoką wydajnością to gwarancja zadowolenia użytkownika. Jednakże w zakresie zastosowania, opisywany model nie zapewni najwyższej jakości w wymagających projektach graficznych lub w przypadku gier komputerowych pobierających dużą moc obliczeniową karty graficznej. To już jest stała przypadłość laptopów z klasy biznesowej, która eliminuje je w środowisku gamingowym. Warto jednak zaznaczyć, że zastosowany zintegrowany układ graficzny Intel UHD Graphics zapewnia obraz wysokiej jakości. Z opinii użytkowników wynika, że Dell Latitude 3510 świetnie sprawdza się w telekonferencjach. Decyduje o tym zastosowanie kamery HD oraz dwóch wbudowanych głośników wspartych audio chipem Realtek ALC3204.

Parametry techniczne laptopa Dell Latitude 3510 N017L351015EMEA

Chęć posiadania laptopa o najwyższych parametrach wydajnościowych wiąże się często z dużym wydatkiem. Przed zakupem wybranego modelu, należy dokonać analizy własnych potrzeb i określić główne przeznaczenie sprzętu. Dlatego warto odpowiedzieć sobie na pytanie, do czego tak naprawdę wykorzystamy swojego laptopa? Wbrew temu, co podpowiadają specjaliści IT w zakresie doboru sprzętu, bardzo często użytkownicy kupują modele, które wykorzystują zaledwie w 30%. Czyli zakup laptopa dostosowanego do wymogów użytkownika umożliwi klientowi nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także cieszyć się z osiągniętego celu.

W laptopie Dell Latitude 3510 N017L351015EMEA zastosowano wydajny 4-rdzeniowy procesor i7-10510U, który zapewnia stabilną pracę urządzenia. Ponadto 8 GB pamięci RAM umożliwia wykonywanie wielu czynności jednocześnie, bez utraty płynności działania systemu. Producent przewidział opcjonalną możliwość rozszerzenia pamięci RAM do 32 GB. Zaimplementowany zintegrowany układ graficzny Intel UHD Graphics świetnie sprawdza się po pierwsze w pracy biurowej, po drugie w użytkowaniu domowym. Szybki dysk SSD o pojemności 256 GB sprawia, że system operacyjny uruchamia się w kilka sekund. Zastosowana matryca Full HD gwarantuje wyraźny obraz wpływający na komfort pracy. Ponadto laptop umożliwia bezprzewodową komunikację WiFi w najnowszych standardach.

Czy laptop Dell Latitude 3510 N017L351015EMEA to dobry wybór?

Dokonując analizy możliwości wydajnościowych Della Latitude 3510 N017L351015EMEA, należy stwierdzić, że jest do dobra oferta cenowa w swojej klasie. Design laptopa może przypaść do gustu użytkowników, którym szczególnie zależy na nowoczesnym wyglądzie sprzętu. Duża konkurencja na rynku urządzeń IT powoduje, że Dell nie należy do najtańszej oferty. Dokonując wyboru, warto zastanowić się, czy postawić na markę, czy na cenę? Sprawdzona wysoka jakość podzespołów laptopów Dell gwarantuje długotrwałą i bezawaryjną pracę urządzenia. To oczywiście świadczy o wysokiej jakości sprzętu, jednak w stosunku do cen rynkowych laptopów tańszych marek, warto postawić na sprawdzonego producenta. Osoby oczekujące płynności działania sprzętu w pracy biurowej lub w środowisku domowym to dedykowani odbiorcy tego modelu. Dell Latitude 3510 N017L351015EMEA umożliwia działanie wybranych programów graficznych czy też gier komputerowych na wysokim poziomie wydajnościowym. Pomimo tego, użytkownicy stawiający na wysokie osiągi obliczeniowe procesora graficznego nie będą zadowoleni. Według opinii użytkowników laptop nie sprawia problemów technicznych, takich jak przegrzewanie się czy niespodziewane awarie sprzętowe. Należy uznać to za duży atut, ponieważ przyszły użytkownik nie będzie narażony na wydatki związane z pogwarancyjną naprawą sprzętu.