Laptop MyPhone techBite ARC 11.6" FHD Touch/ Intel Celeron N400/ 4GB/ 32GB/ Windows 10

Laptop MyPhone techBite ARC 11.6" FHD Touch/ Intel Celeron N400/ 4GB/ 32GB/ Windows 10

Laptop MyPhone techBite ARC 11.6″ FHD Touch/ Intel Celeron N400/ 4GB/ 32GB/ Windows 10 to wysokiej jakości urządzenie, które producent wyposażył w dotykowy i niezwykle funkcjonalny ekran. A to zapewniło elastyczne i wygodne korzystanie z wszystkich jego możliwości. Można go bez problemu wykorzystywać do pracy w biurze i przygotować prezentację do szkoły w domu. Jeżeli przyjdzie ochota na obejrzenie ulubionego filmu w czasie podróży, nie ma sprawy, można to zrobić. Laptop MyPhone techBite szybko udowodni, że można z niego korzystać w dowolnej sytuacji.

Laptop MyPhone techBite ARC 11.6″ FHD Touch/ Intel Celeron N400/ 4GB/ 32GB/ Windows 10

Co można powiedzieć o tym nowatorskim urządzeniu? Otóż, laptop MyPhone techBite posiada obracaną o 360° konstrukcję. Co to oznacza dla użytkownika? Urządzenie ma kilka zastosowań, może służyć, jako laptop oraz jako tablet lub jako panel demonstracyjny wyposażony w ekran dotykowy 11,6 cala. Laptop posiada rozdzielczość Full HD – 1920×1080 pikseli. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że urządzenie bardziej odpowiada im w postaci tabletu, ponieważ ich zdaniem wygląda dużo lepiej, gdyż w standardowej pozycji nie odpowiada im rozmiar ramki. Jednak trzeba pamiętać, że jest ona niesłychanie ważna, ponieważ ułatwia pewny chwyt.

Procesor w laptopie MyPhone techBite

Jednostką nadrzędną w laptopie MyPhone techBite jest dwurdzeniowy procesor Intel Celeron N4000 (częstotliwość bazowa to 1,1 GHz, natomiast częstotliwość taktowania – zwiększania mocy: 2,6 GHz). Laptop posiada zintegrowaną kartę graficzną Intel UHD Graphics 600 współpracującą z 4 GB RAM. W urządzeniu zainstalowano tylko 32 GB SSD pamięci, czy to jest problem? Oczywiście, że nie ma żadnego problemu, ponieważ można rozszerzyć przestrzeń na pliki w dwojaki sposób. A mianowicie przy użyciu karty microSD – do 128 GB oraz dysku SSD ze złączem M.2 do 672 GB. Dzięki korzystaniu z laptopa MyPhone techBite można mieć przy sobie wszystko, czego się potrzebuje.Trzeba jednak pamiętać, że wewnętrzna pamięć 32 GB jest zupełnie wystarczająca do efektywnego użytkowania, można wydajnie gromadzić swoje filmy, programy i zdjęcia.

Korzystanie z laptopa MyPhone jest wygodne i przyjemne

Efektywne wykonywanie swoich zadań w ciągu dnia jest możliwe gdy korzysta się z tego funkcjonalnego urządzenia. Każdy użytkownik może dowolne tworzyć każdą ilość potrzebnych dokumentów, korzystać z multimediów i cieszyć się rozrywką a to wszystko na wysokim poziomie. Jak to możliwe? Dzięki 4 GB pamięci RAM a także wejściom USB 2.0 I 3.0 I mini HDMI.

Najważniejszy jest komfort użytkowania? Jest rozwiązanie – laptop MyPhone techBite ARC 11.6″

Osoby poszukujące urządzenia, który będzie można zabrać ze sobą w każde miejsce, zwracają uwagę na niewielkie rozmiary urządzeń oraz ich wagę. W tym przypadku trafnym wyborem będzie laptop techBite, który doskonale sprawdza się w różnych sytuacjach, ponieważ można go bez problemu umieścić w damskiej torebce oraz w męskim plecaku. To naprawdę prawdziwy i niezawodny towarzysz podczas dalekich podróży.

Co jeszcze zachwyca osoby poszukujące nietuzinkowych rozwiązań?

Oczywiście design, dlatego tak przykuwa uwagę zgrabne połączenie eleganckiej konstrukcji oraz struktury obudowy RubberTouch. Co uzyskano? Laptop stał się niezwykle przyjemny w dotyku. Udało się osiągnąć wyjątkowy styl oraz elegancję, która jest ważna dla wielu użytkowników. Ponadto poza kompaktowością laptop jest niesłychanie lekki, ponieważ waży tylko 1,05 kg. Czy coś jeszcze może ograniczać? Już nic.

Ciekawe i przydatne rozwiązania technologiczne w laptopie MyPhone

Konwertowalny laptop techBite posiada dla wielu osób ważny czytnik linii papilarnych, co jest naprawdę rzadkością w urządzeniach tej klasy. A co z kamerką? Oczywiście, że jest z rozdzielczością VGA a także Bluetooth oraz Wi-Fi 802.11 b/g/n. Warto podkreślić, że za zasilanie urządzenia odpowiada bateria posiadająca pojemność 4000 mAh 7,4 V, a to gwarantuje nieprzerwaną pracę przez pięć godzin. Dla ludzi, którzy posiadają już laptop techBite ARC 11.6 jego parametry okazały się wystarczające i są zadowoleni z dokonania takiego właśnie wyboru.

Co jeszcze przyciąga kupujących do laptopa techBite?

Na pewno łatwość dostępu, która jest możliwa tylko za pomocą jednego dotyku. A to dzięki Windows Hello. Zgromadzone na laptopie dane uzyskują odpowiednią ochronę, jeżeli ktoś potrzebuje odblokować urządzenie może to zrobić jednym dotknięciem.

Dla kogo laptop MyPhone techBite?

Co można podarować dziecku, aby sprawić mu dużą przyjemność? Na pewno laptopa, który posłuży nie tylko do potyczek online z kolegami, ale również będzie pomocy do nauki zdalnej, umożliwi kontakt z rodzicami oraz z gronem znajomych. Takim prezentem, który wywoła uśmiech u dziecka na pewno będzie laptop MyPhone techBite, to doskonała alternatywa dla drogich modeli. Oczywiście dorośli również chętnie korzystając z tego urządzenia i wykorzystują go w wielu sytuacjach, gdy na przykład ich duży laptop okazuje się nieporęczny podczas wyjazdu w podróż służbową lub na wycieczkę.