Przeprowadzki firm w Szczecinie

Przeprowadzki firm w Szczecinie

Jeśli potrzebujesz przenieść się do nowej siedziby firmy, najlepiej zaufać profesjonalnej i rzetelnej firmie, która posiada niezbędne zasoby i kwalifikacje. Nasza firma działa na rynku usług przeprowadzkowych od dłuższego czasu, przez ten czas organizowaliśmy przeprowadzki firm w Szczecinie o każdym stopniu złożoności – od małych po duże firmy. Możesz to sprawdzić, czytając naszą listę klientów i referencje. Każdą usługę traktujemy indywidualnie. Wspólnie z Tobą ustalimy, co należy zrobić, i stworzymy najlepszy harmonogram dla Twojej firmy.

Jak zorganizować relokację firmy w Szczecinie?

Przeprowadzki firm w Szczecinie
Przeprowadzki firm w Szczecinie

Organizując relokację firmy szczecińskiej nie tylko dobieramy odpowiednie materiały opakowaniowe, ale także pakujemy wszystkie właściwości tak, aby przedmioty nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. Nasza kadra to zgrany zespół składający się z doświadczonych i wysokiej klasy pracowników, którzy potrafią zorganizować i zrealizować przeprowadzkę firmy. W przypadku branży, która istnieje od dziesięcioleci, istnieje pilna potrzeba przeniesienia firmy do innego obszaru już dziś. Często jest to jedyny sposób na utrzymanie przy życiu i konkurencyjności Twojej rośliny lub rośliny. Istnieją jednak inne powody, takie jak zmiana właściciela lub potrzeba ekspansji. Niezależnie od tego przeniesienie produkcji jest złożonym, czasochłonnym i odpowiedzialnym zadaniem, które zawsze należy rozwiązywać tak szybko, jak to możliwe. Nasza firma jest zawsze gotowa do pomocy.

Szacowanie kosztów wysyłki przy przeprowadzce w Szczecinie

 1. Bezpłatna wycena. Wstępne kosztorysy prac niezbędnych do przeniesienia firmy do Szczecina wykonywane są telefonicznie, zdjęciami lub bezpłatnymi wizytami ekspertów.
 2. Relokacja pod klucz. Możesz nam powierzyć cały zakres prac, zaczynając od przygotowania planu i harmonogramu pracy, a kończąc zgodnie z planem w nowej firmie.
 3. Warunki Umowy. Przed rozpoczęciem przeprowadzki otrzymasz szczegółowy kosztorys i harmonogram prac, uwzględniający Twoje życzenia, specyficzne okoliczności i parametry techniczne starej i nowej firmy.

Relokacja firmy informatycznej w Szczecinie

Przenoszenie firm IT i sprzętu serwerowego wymaga starannego planowania, ostrożnej obsługi i specjalnych narzędzi. Posiadamy wszystko, czego potrzeba do zorganizowania relokacji firmy IT: wykwalifikowany personel, profesjonalne materiały do ​​pakowania, sprzęt olinowania, własną flotę i sprawdzoną technologię do obsługi złożonego sprzętu. Koszt użytkowania sprzętu serwerowego dla firmy relokacyjnej w Szczecinie wyliczany jest indywidualnie i uzależniony jest od wykazu świadczonych usług, liczby pracowników zaangażowanych w relokację, ilości zużytych materiałów opakowaniowych oraz wielkości pojazdu przewożącego mienie.

Dlaczego warto zarezerwować u nas usługę przeprowadzki?

 • Krótki czas. Dział IT to jeden z najważniejszych elementów struktury firmy. Zakończenie jego pracy spowolniło pracę większości działów. Transportujemy sprzęt IT w krótkim czasie, minimalizując zakłócenia w przepływie pracy.
 • Mamy własną flotę. Nasza flota obejmuje samochody o różnej ładowności, co pozwala nam w krótkim czasie zorganizować przeprowadzki w Szczecinie o dowolnej wielkości. Wszystkie samochody są wyposażone, dzięki czemu możesz bezpiecznie zabezpieczyć przewożone mienie.
 • Profesjonalne materiały opakowaniowe. Niezbędne materiały do ​​pakowania nosimy ze sobą i pakujemy nasz sprzęt serwerowy we wszystkich standardach, co pozwala nam zapewnić, że jest on transportowany z należytą starannością. W razie potrzeby przygotujemy indywidualne opakowanie dla Twojego urządzenia.
 • Doświadczeni eksperci. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy wiedzą jak obsługiwać drogi sprzęt i świadczą różnorodne usługi związane z przeprowadzkami organizacji.
  ubezpieczenie mienia. Oferujemy ubezpieczenie mienia, dzięki czemu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego sprzętu podczas przeprowadzki.
 • Sprzęt do olinowania. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia do starannego demontażu/montażu mebli i akcesoriów do ostrożnego obchodzenia się z ciężkimi, nieporęcznymi przedmiotami.
 • Przygotowanie do przeniesienia firmy w Szczecinie
 • Wcześniej, w uzgodnionym terminie, do firmy zostaną przywiezione skrzynie z rzeczami osobistymi i innymi materiałami opakowaniowymi, a specjaliści rozpoczną przygotowania – demontaż, pakowanie mienia i wyposażenia firmy.
 • W uzgodnionym terminie i godzinie przybędzie ekspert, opisze nieruchomość do wysłania, ustali inwentarz i aktualny stan przedmiotu.

Mamy wszystko, czego potrzebujesz do firmy relokacyjnej w Szczecinie. Nasza flota wyposażona jest w nowoczesne i niezawodne pojazdy, dzięki czemu sprzęt, meble, sprzęt biurowy i inne mienie przewozimy szybko, dokładnie i niedrogo. Nasze ładowarki są wysoko wykwalifikowane i posiadają niezbędną wiedzę z zakresu demontażu i montażu sprzętu oraz olinowania. Będziemy również kontrolować proces tak, aby relokacje korporacyjne odbywały się terminowo, zgodnie z planem uzgodnionym z klientem.

Możesz powierzyć nam transport całej linii produkcyjnej lub zlecić wykonanie określonych części prac. Skorzystaj z naszych usług, aby wyjaśnić zakres i charakter pracy do wykonania. Na podstawie otrzymanych danych obliczymy i uzgodnimy z Tobą koszty, warunki i terminy realizacji zamówienia.

Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość i atrakcyjne ceny, ale także bierzemy odpowiedzialność finansową za powierzone nam nieruchomości.

Krasnal Przeprowadzki Wrocław
Aleja Wiśniowa 36a
53-137 Wrocław
536 284 408
www.przeprowadzki-wroclaw-24.pl
LIDERPAK przeprowadzki Gdańsk
ul. Siennicka 25B
80-758 Gdańsk
511 835 132
www.liderpak.pl