Kontenery morskie na sprzedaż

Kontenery morskie na sprzedaż

W ofercie naszej firmy znajdziesz kontenery morskie na sprzedaż w różnym rozmiarze oraz stanie. W nowych lub używanych kontenerach możliwy jest transport towarów nie tylko o standardowych gabarytach, ale także produktów wielkogabarytowych i ponadgabarytowych: wyrobów walcowanych, samochodów, sprzętu specjalnego, mebli, maszyn.

Kontenery morskie na sprzedaż 10-stopowe

Bezpieczny transport małych ładunków może być trudniejszy niż transport dużych ilości towarów. Używanie metalowych pojemników wolumetrycznych do małych ładunków jest nieopłacalne, a odrzucenie tak wygodnego rodzaju transportu jest niepraktyczne. Do wielu zadań transportowych optymalne jest użycie kontenera o małej pojemności, na przykład kontenera 10-stopowego, ponieważ są uniwersalne. System mocowania, podobnie jak w przypadku dużych kontenerów, nadaje się do każdego rodzaju transportu. Kompaktowość pozwala na wykorzystanie do transportu małymi statkami i samochodami ciężarowymi o małej ładowności.

10-stopowe kontenery morskie na sprzedaż to:

 • Optymalizacja kosztów transportu małych ładunków.
 • Z łatwością zorganizujesz dalsze przechowywanie  nawet na małej powierzchni.
 • Dodatkowo otrzymujesz magazyn, spiżarnię, maszynownię na pompy czy małe agregaty prądotwórcze.

W razie potrzeby montujemy dodatkowe wyposażenie i przerabiamy kontenery morskie na sprzedaż na Twoje potrzeby. W celu zakupu kontenera wybierz z naszego katalogu wymagany model nowego lub używanego sprzętu, napisz do nas lub zadzwoń do naszych specjalistów.

Kontenery morskie na sprzedaż 20-stopowe

Kontenery morskie na sprzedaż 20 stóp (6 metrów) wykonane są w oparciu o sztywną stalową ramę z poszyciem z profilowanej blachy z obróbką antykorozyjną. Do wykonania podłogi procent najczęściej wykorzystuje wodoodporną płytę pilśniową. Kontener wyposażony jest w standardowe mocowania. Wszystkie kontenery morskie na sprzedaż są w pełni funkcjonalne i gotowe do pracy. Możesz również je przystosować do innych celów np.: domek letniskowy, magazyn, przebieralnia dla pracowników, kiosk, składzik na sprzęt ogrodniczy itd.

Oferujemy:

 • Dogodne warunki dostawy. Zajmiemy się  załadunkiem, rozładunkiem i dostawą wybranego sprzętu.
 • Modernizacja. Na życzenie możemy wyposażyć kontener wedle  potrzeb: zamontować dodatkowe drzwi, odciąć dach lub pomalować kontener na wybrany kolor.
 • Gwarantujemy optymalny koszt kontenerów.

Szeroki zakres usług powiązanych. Oprócz sprzedaży kontenerów 20 stopowych nasza firma zajmuje się wynajmem kontenerów 6m, konserwacją, naprawą, odbudową wyposażenia kontenerowego oraz innymi usługami.

Kontenery morskie na sprzedaż 30-stopowe

Kontenery morskie na sprzedaż
Kontenery morskie na sprzedaż

Kontenery morskie 30-stopowe to wygodna opcja pośrednia pomiędzy powszechnie stosowanymi kontenerami 20- i 40-stopowymi. Jego praktyczne wymiary są odpowiednie do wykonywania transportu morskiego, drogowego oraz kolejowego. Ale to nie wszystko, można je zmodyfikować i powstaną wygodne i tanie konstrukcje: mieszkaniowe, handlowe, usługowe, magazynowe itd.

W skład konstrukcji wchodzą: dwuskrzydłowe drzwi uchylne, zapewniające wygodę operacji załadunku i rozładunku, elementy ryglujące, okucia narożne. Dach jest sztywny, może być stacjonarny lub otwierany. W przypadku ładunków ponadgabarytowych stosuje się modele bez twardego dachu (plandeki). Nasza firma oferuje kontenery morskie na sprzedaż nowe i używane, specjaliści doradzają we wszystkich kwestiach związanych z charakterystyką techniczną i warunkami dostawy kontenerów.

Kontenery morskie na sprzedaż 40-stopowe

Kontenery 40 stóp (12 metrów) są najbardziej pożądaną jednostką transportu ładunków. Przeznaczone są do przewozu różnego rodzaju ładunków: luzem, sztaplowane, pakowane w lekkie kontenery, pakowane drobnicowo i wielkokalibrowe. Kontenery morskie na sprzedaż 40-stopowe wyposażone są w drzwi, które otwierają się na całą szerokość drzwi. W tym przypadku drzwi mogą znajdować się zarówno na jednym końcu, na obu końcach, a nawet na bocznych ścianach kontenera, w zależności od modyfikacji. Obecne są standardowe łączniki i otwory na wózek widłowy. Zapewniamy dostawę zakupionych u nas kontenerów różnych modyfikacji w dowolne miejsce w kraju. Dostarczamy zarówno nowe, jak i tanie używane 12-metrowe kontenery 40-stopowe do transportu lub tylko do przechowywania.

Kontenery morskie na sprzedaż 45-stopowe – tytan w świecie kontenerów

Potrzebujesz przewieźć dużą partię towaru lub ładunek wielkogabarytowy, który nie mieści się w standardowym kontenerze? Oczywiście możesz korzystać z wielu kontenerów, ale nie zawsze jest to wygodne. Przecież wtedy zwiększa się powierzchnia potrzebna do ich przechowywania, wzrastają koszty transportu, a czas dostawy jest opóźniony. Łatwiej jest kupić jeden kontener o maksymalnej pojemności 45-stopowy.

Zawsze mamy w magazynie nowe i używane kontenery morskie na sprzedaż 45-stopowe. Możemy również dostosować wyposażenie do Twoich potrzeb – na przykład dociąć dach i zapewnić Ci przestronny kontener Open Top. Dla tych, którzy już zgłosili się do naszej firmy, oraz dla kupujących kilka kontenerów mamy specjalne ceny.

Wraz z możliwością wygodnego transportu dużych ładunków otrzymujesz:

 • Przestronny magazyn.
 • Przebieralnia odpowiednia dla dużej liczby osób.
 • Wygodne biuro na placu budowy.
 • Duży domek na wsi.
 • Miejsce na instalację dowolnego, nawet bardzo nie poręcznego sprzętu przemysłowego.

Możesz również zamówić dostawę, załadunek i rozładunek swojego zakupu. Możesz wybrać i kupić sprzęt bezpośrednio na stronie lub kontaktując się z naszymi specjalistami. Kupując 45-stopowy kontener morski oszczędzasz czas i optymalizujesz koszty transportu. Użyteczna objętość kontenera ułatwia umieszczenie w nim maksymalnej ilości ładunku np. do 33 europalet, a dzięki uniwersalnemu systemowi mocowania możliwe jest wykorzystanie wszystkich rodzajów transportu morskiego, kolejowego i drogowego.